colorFabb nGen LUX Champagne Gold 1,75 mm 750g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Szampański złoty, błyszczący złoty


colorFabb nGen to kopoliester produkowany na bazie polimeru Amphora AM3300 firmy Eastman Kodak. nGen to materiał nowej generacji cechujący się łatwością drukowania, stabilnością wymiarową, dobrą wytrzymałością mechaniczną oraz wysokim połyskiem. Jest to zaawansowany material stworzony nie tylko z myślą o trwałości wydruków i łatwości samego procesu drukowania, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwie. Podczas drukowania nie wydziela żadnych zapachów i nie zawiera styrenu.


nGen LUX to seria 5 pięknych kolorów, innych niż wszystkie!


 

319,00 zł

Zamówienia powyżej 200 zł wysyłamy za darmo!

Każde zamówienie możesz odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

Sprzedajemy wyłącznie towar nowy i gwarantujemy jego sprawność!

Z każdym zamówieniem otrzymujesz kupony rabatowe na kolejne zakupy!

Opis produktu

Szczegóły

Masz dość problemów z drukiem ABS, PLA czy PET? nGEN to nowoczesny materiał o doskonałych właściwościach.

Wersja LUX nada Twoim wydrukom niespotykany styl i blask!

colorFabb nGen to kopoliester produkowany na bazie polimeru Amphora AM3300 firmy Eastman Kodak. nGen to materiał nowej generacji cechujący się łatwością drukowania, stabilnością wymiarową, dobrą wytrzymałością mechaniczną oraz wysokim połyskiem. Jest to zaawansowany material stworzony nie tylko z myślą o trwałości wydruków i łatwości samego procesu drukowania, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwie. Podczas drukowania nie wydziela żadnych zapachów i nie zawiera styrenu.

nGen LUX to seria 5 pięknych kolorów, innych niż wszystkie!

Co to jest nGEN?

colorFabb nGen to kopoliester produkowany na bazie polimeru Amphora AM3300 firmy Eastman Kodak.

nGen to materiał nowej generacji cechujący się:

 • łatwością drukowania,
 • stabilnością wymiarową,
 • dobrą wytrzymałością mechaniczną oraz
 • wysokim połyskiem.

Jest to zaawansowany material stworzony nie tylko z myślą o trwałości wydruków i łatwości samego procesu drukowania, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwie. Podczas drukowania nie wydziela żadnych zapachów i nie zawiera styrenu.

Szczegółowe informacje na temat techniki druku oraz konkretnych ustawień zostały umieszczone na ngen.colorfabb.com/lux/ przygotowanej bezpośrednio przez producenta.

nGen LUX - piękno i styl!

nGen LUX to specjalna seria pięciu wyjątkowych kolorów - wydruki z nich po prostu nie mogą być nudne!

Przedmiotem oferty jest filament 3D Premium firmy colorFabb, renomowanego holenderskiego producenta filamentów 3D. Oferta dotyczy całej szpuli o łącznej wadze ok. 1kg (750 g filamentu oraz ok. 250 g szpula).

Specyfikacja:

 • Sugerowana temperatura drukowania 220 - 240°C dla prędkości od 40 do 70 mm/s
 • Sugerowana tempoeratura stołu 75 - 85°C
 • Rozmiar szpuli** Śr. Ø ~ 200 mm, szer. ~ 55 mm (dotyczy produktów sprzedawanych na całe szpule)
 • Najwyższa precyzja wymiarowania filamentu: zachowana krągłość weryfikowana laserem w trakcie procesu produkcji
 • Najwyższa jakość filamentu: zachowana jednorodność materiału i barwnika w granulacie pozwala uzyskać najlepsze możliwe efekty
 • Ciężar właściwy 1,200 g/cm3
 • Temperatura zeszklenia 85°C

 

Właściwości filamentu nGen:

 • Twardy (wytrzymalszy od PLA)
 • Łatwy do drukowania (łatwiejszy od PLA, PET, ABS)
 • Nie wydziela zapachu podczas przetwarzania
 • Bez styrenów
 • Duża stabilność wymiarowa
 • Dostępny w wielu kolorach

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem colorFabb w Polsce, posiadamy na magazynie pełną paletę kolorystyczną oraz wszystkie rodzaje filamentów. Kupując u nas masz gwarancję oryginalności i wysokiej jakości produktu.

Co składa się na najwyższą jakość filamentów colorFabb?

Własna produkcja

Wszystkie filamenty colorFabb produkowane są we własnej fabryce w Holandii. Ponieważ do produkcji nie są wykorzystywane żadne firmy zewnętrzne, możliwe jest zapewnie najwyższej jakości produkcji.

Doskonała okrągłość

Jedną z ważniejszych maszyn na linii produkcyjnej jest laserowy system pomiarowy wykorzystywany do ciągłego sprawdzania średnicy produkowanego filamentu. Pomiar dokonywany jest ponad 1000 razy na sekundę i pozwala na zagwarantowanie, że każda szpula filamentu ma odpowiednią średnicę. Tolerancja średnicy wynosi +/- 0,05 mm, co oznacza, że możesz ze spokojem puszczać wydruki i być pewnym, że drukarka podaje odpowiednią ilość filamentu.

Pakowanie

W czasie kilku minut od wyprodukowania, każda szpula filamentu colorFabb jest szczelnie pakowana w podwójną folię. Na wszelki wypadek, zewnętrzne pudełko także jest zafoliowane aby zapewnić, że nic złego z filamentem się nie stanie w trakcie transportu do Ciebie.

Własne laboratorium testowe

W laboratorium colorFabb znajduje się szeroki wybór popularnych drukarek 3D. Jednym z istotnych elementów dbania o wysoką jakość jest ciągłe używanie filamentów z bieżącej produkcji do drukowania. Drukarki wykorzystywane są także do eksperymentów z nowymi materiałami dzięki czemu colorFabb jest w czołówce dostawców nowych, ekscytujących materiałów do drukarek 3D. W laboratorium wykorzystywane są min.:

 • Ultimaker Original
 • Ultimaker Original Dual Extrusion
 • Ultimaker 2
 • Makerbot Replicator 2s
 • Delta Tower (E3D hot-end)
 • Felix 20
 • Leapfrog Creator
 • Beethefirst
 • Mass Portal Pharaoh ED
 • Prusa i3 HEPHESTOS

Wiedza i doświadczenie

ColorFabb to marka firmy Helian Polymers, siostrzanej firmy Peter Holland BV która od 1974 roku zajmuje się produkcją barwników i dodatków do plastików. Zdobyta przez ten czas wiedza oraz umiejętności i partnerzy pozwalają na tworzenie unikalnych kompozycji barwnych i jakościowych produkowanych filamentów. Każdy nowy produkt jest testowany w laboratorium colorFabb aby upewnić się, że doskonale nadaje się do używania w drukarkach 3D.

Sprawdź naszą bogatą ofertę profesjonalnych filamentów do druku 3D

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór filamentów i innych akcesorów do drukarek 3D. Sprzedajemy produkty zarówno sprawdzonych polskich producentów, jak i europejskich oraz światowych liderów branży. 

Posiadamy zarówno filamenty klasyczne jak PLA, ABS, PET-G jak i nowoczesne polimety Amphora jak nGEN, XT czy HT (filamenty bez sterynów, BPA i z atestami na kontakt z żywnością).. Sprzedajemy filamenty specjalne z wysoką zawartością drewna czy metali, jak i filamenty techniczne jak Nylon czy Poliwęglan oraz ich hybrydy.

Jeśli nie wiesz jaki filament wybrać, skontaktuj się z naszym zespołem, chętnie pomożemy dobrać materiał do Twoich potrzeb.

W przypadku większości materiałów dysponujemy również małymi próbkami lub zwojami 50 - 100g, które możesz nabyć aby przekonać się o właściwościach danego materiału.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kraj pochodzenia Holandia
Średnica filamentu 1,75 mm
Materiał nGen_LUX
Pozostałe cechy Specjalne
Kolor Złoty
Producent colorFabb

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.