Regulamin

§1 Właścicielem Sklepu technovADE i Strony www.technovade.pl jest firma innovADE Szymon Łazaruk, z siedzibą główną przy ul. Dębowej 24, 66-003 Droszków. NIP: PL9730731732, REGON 302565659. Sprzedaż prowadzona jest w dodatkowych miejscach prowadzenia działalności w Poznaniu (61-816), przy ul. Ratajczaka 35

§2 Umowy zawierane są z wykorzystaniem sieci Internet, przebieg transakcji od momentu zawarcia umowy do momentu dostarczenia towaru szczegółowo uregulowany jest w Zasadach Sprzedaży prezentowanych na stronie www.technovade.pl, stanowiących integralną część niniejszego regulaminu.

§3 W momencie potwierdzenia zamówienia przez pracownika Sklepu podczas kontaktu z klientem, zawarta zostaje, zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, umowa sprzedaży, która wiąże obie strony.

§4 Umowa, o której mowa w paragrafie 3 zostaje zawarta w języku polskim. Treścią umowy jest potwierdzone przez pracownika  Sklepu technovADE zamówienie oraz niniejszy Regulamin wraz z Zasadami Sprzedaży i Polityką Prywatności stanowiącymi jego część.

§5 W przypadku sporu klient ma prawo zwrócić się do Rzecznika Praw Konsumenta, Sądu Polubownego lub sądów powszechnych.

§6 Dla prawidłowego korzystania ze strony internetowej www.technovade.pl w tym do składania zamówień za pośrednictwem tej strony niezbędny jest komputer wyposażony w system operacyjny Linux/Unix, OS X lub ew. Windows XP, 7, 8 lub nowszy oraz przeglądarka internetowa Firefox, Chrome, Safari, Opera lub Internet Explorer w wersji z roku co najmniej 2012 lub nowsza wraz z włączoną opcją akceptacji plików cookies (tzw. pliki ciasteczka). Zamówienia można również składać za pomocą urządzeń mobilnych wyposażonych w nowoczesny system operacyjny np. Android czy iOS.

§7 Wszelkie prawa autorskie dot. treści i grafik zamieszczonych na portalu należą do ich twórców.

§8 Użytkownicy tworzący treści na Stronie zobowiązani są przestrzegać obowiązujących regulacji prawnych, w szczególności zobowiązani są nie zamieszczać treści chronionych prawami autorskimi osób trzecich, treści prawem zabronionych. W przypadku wykorzystania treści dostępnych w Internecie, należy bezwzględnie wskazać źródło ich pochodzenia.

§9 W przypadku stworzenia treści Strony (innej niż komentarze) przez jego użytkowników i jej akceptacji przez Administratora, majątkowe prawa autorskie treści oryginalnych przechodzą na właściciela Strony.

§10 Dokładamy wszelkich starań, aby treści prezentowane na Stronie były prawdziwe i precyzyjne, jednak nie odpowiadamy za treści stworzone i/lub zamieszczone na portalu przez jego użytkowników. Ani Właściciel Strony, ani twórcy treści nie odpowiadają za ewentualne szkody powstałe w wyniku stosowania się do wskazówek, informacji czy instrukcji zawartych na stronach portalu, w szczególności w działach Projekty i Poradniki. Użytkownik portalu wykonuje jakiekolwiek czynności w oparciu o znalezione informacje, przejmuje na siebie wszelką odpowiedzialność.


[profiler]
Memory usage: real: 14942208, emalloc: 14537536
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem