Magiczny długopis Smart 3D Printer Pen III SL-300a - ręczna drukarka przestrzenna

Oceń ten produkt jako pierwszy

Długopis 3D w magiczny sposób zamienia rysowanie kredkami w druk 3D. Zamiast płaskich obrazków możemy tworzyć przestrzenne obiekty, a ogranicza Cię tylko wyobraźnia! 3D Pen to fantastyczna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pozwala tworzyć zarówno zabawki, pomoce naukowe (np. bryły geometryczne) jak i prawdziwe dzieła sztuki!


W zestawie wszystko co potrzebne by rozpocząć przygodę: Najnowocześniejszy na rynku Długopis 3D, Zasilacz, instrukcja w języku angielskim i polskim oraz startowy zestaw filamentu (tworzywa do druku) w różnych kolorach.


Smart 3D Printer Pen to najbezpieczniejsze urządzenie tego typu: posiada uchwyt biurkowy, pracuje w temperatycze ok. 30-40st.C niższej niż inne długopisy 3D.

349,00 zł

Zamówienia powyżej 200 zł wysyłamy za darmo!

Każde zamówienie możesz odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

Sprzedajemy wyłącznie towar nowy i gwarantujemy jego sprawność!

Z każdym zamówieniem otrzymujesz kupony rabatowe na kolejne zakupy!

Opis produktu

Szczegóły

Cena poprzednia zestawu: 449 zł. Cena promocyjna: 289zł.

Magiczny długopis Smart 3D Pen SL-300A - ręczna drukarka przestrzenna

Pierwszy 3D pen działający w zakresie temperatur od 50°C

MEGA ZESTAW: Długopis, szablony drukowane i cały pakiet akcesoriów (sprawdź niżej)

Smart 3D Pen (wersja SL-300A) - pierwszy taki na Świecie!

Model SL-300A (oferowany na tej aukcji) to udoskonalona wersja modelu SL-300 - świetnie wykonanego, zaawansowanego długopisu 3D szturmem podbijającego rynek przez ostatni rok.

Na tej aukcji kupisz MEGA ZESTAW, zawierający nie tylko najnowszy długopis, ale i szereg akcesoriów opisanych niżej (m.in. zasilacz, podstawkę, szablony, podkładkę do drukowania, osłonki silikonowe na palce, zestaw wkładów itd.)

** Widoczna na zdjęciu wieża nie jest przedmiotem sprzedaży - ale spokojnie, kupując długopis otrzymasz szablon, który pomoże Ci ją stworzyć :)

Tylko u nas SL-300A jest oferowany w powiększonym zestawie, m.in: z zasilaczem, uchwytem biurkowym, podkładką do szablonów i szablonami w formie drukowanej oraz elektronicznej.

Długopis można zasilić z typowej ładowarki z gniazdem USB 2A 5V (w zestawie), takiej jak dołączona do większości smartphonów na rynku.

Można też wykorzystać POWERBANK (min. 2A)

** Widoczna na zdjęciu wieża nie jest przedmiotem sprzedaży - ale spokojnie, kupując długopis otrzymasz szablon, który pomoże Ci ją stworzyć :)

Temperatura pracy już od 50°C

Jako pierwszy na rynku model SL-300A obniża dolną granicę zakresu temperatury do 50°C. Przekłada się to na nieporównywalnie większe bezpieczeństwo pracy w stosunku do innych urządzeń pracujących jedynie w zakresie od 160°C. Niska temperatura jest niezbędna do przetwarzania nowego rodzaju filamentu: PCL - biodegrowalnego, nietoksycznego polimeru - szybko zyskującego popularność na światowych rynkach.

Dodatkowo, dzięki chronionej patentem konstrukcji dyszy drukującej, temperatura pracy dla innych popularnych materiałów została również obniżona o nawet 30-40°C.

Unikalna konstrukcja dyszy drukującej

Zastosowanie specjalnej konstrukcji dyszy pozwola przetwarzać w SL-300 oraz SL-300A najpopularniejsze filamenty (jak PLA i ABS) w temperaturach niższych o nawet 40°C niż w innych urządzeniach.

Dla porównania:

 • ABS / ABS+ - zwykle przetwarzany w 230°C, w Smart 3D Pen'ie w jedynie 190°C
 • PLA - zwykle 190-200°C, tu jedyne 160°C

Niższa temperatura zawsze przekłada się na wyższe bezpieczeństwo pracy i niwelację wydzielania oparów przy przetwarzaniu tworzyw w temperaturach powyżej 200°C.

Smart 3D Pen to jedyny długopis na rynku dynamicznie dostosowujący temperaturę do bieżącej prędkości pracy - co pozwala na osiąganie jeszcze lepszych efektów!

Wbudowany kontroler z wyświetlaczem LCD

Długopis posiada wbudowany kontroler temperatury i prędkości pracy. Najważniejsze zalety takiego rozwiązania:

 • wybór rodzaju filamentu na początku pracy urządzenia - od razu ustawia nam odpowiednią temperaturę pracy
 • stała temperatura pracy z możliwością jej precyzyjnego dostosowania w każdym momencie
 • sterowanie prędkością druku - urządzenie umożliwia wybór aż 9 poziomów prędkości oraz informuje na wyświetlaczu o bieżącym poziomie pracy.

Funkcja pracy ciąglej

Urządzenie posiada tzw. funkcję pracy ciągłej - rozpoczynasz i kończysz wydruk jednym przyciskiem, nie musisz go stale trzymać wciśniętego, co jest męczące i trudne - szczególnie dla młodszych użytkowników.

Dodatkowa ochrona

Jako jedyni oferujemy model SL-300A w specjalnie przygotowanej wersji z uchwytem biurkowym.

Uchwyt, to nie tylko wygoda pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Rozgrzana dysza może być przyczyną oparzenia - dlatego tak ważna jest organizacja miejsca pracy.

Uchwyt do SL-300(A) jako jedyny na rynku wyposażony jest w przyssawkę!

Do zestawu są również dołączone silikonowe osłonki na palce - przydadzą się w pracy przy wyższych temperaturach. Zwłaszcza najmłodsi użytkownicy mają nawyk "zbierania" palcem pozostałości filamentu z dyszy - bez osłonek grozi to oparzeniem!

Dostępne kolory

Na tej aukcji sprzedajemy kolor BIAŁY długopisu, tak jak przedstawiono na zdjęciu głównym.

Długopis jest jednak dostępny również w kolorach: czarnym, niebieskim oraz zielonym. Jeśli pozostawisz odpowiedni komentarz, chętnie wymienimy kolor biały na dowolny inny. Jeśli nie znajdziemy takiego komentarza pozostawionego przy zakupie przez allegro oznacza to zawsze wybór koloru BIAŁEGO.

Uwaga: proszę nie umieszczać próśb o zmianę koloru w "pytaniach do sprzedającego" ani nie przesyłać ich drogą mailową: istnieje duże prawdopodobieństwo, że takie wiadomości zostaną przeczytane już po wysyłce przedmiotu.

Przy zakupie w tej ofercie nie gwarantujemy dostępności innych kolorów niż biały.

Skład zestawu

Dokonując zakupu w tej ofercie otrzymujesz komplet zawierający:

 • Smart 3D Pen SL-300A - najnowszą wersję długopisu 3D
 • instrukcję w języku polskim
 • kompaktowe pudełko modelu SL-300A - ułatwiające bezpieczny transport długopisu
 • przewód zasilający zakończony wtykiem USB - pasującym do większości ładowarek do telefonów komórkowych (potrzebna ładowarka min. 2A 5V)
 • dwa wkłady 5 metrowe (razem 10m) rewolucyjnego filamentu PCL przetwarzanego w jedynie 50°C
 • dwie silikonowe osłonki na palce w różnych rozmiarach i losowych kolorach

Dodatkowo, zestaw przygotowany we współpracy z producentem specjalnie dla naszej firmy zawiera:

 • oryginalny uchwyt biurkowy
 • oryginalny zasilacz sieciowy 2A
 • transparentną matę do drukowania, wraz z kompletem dedykowanych folii do druku (format ~A5)
 • przesyłany drogą mailową: pakiet ok. 70 szablonów do samodzielnego wydrukowania
 • pakiet już wydrukowanych szablonów na start (format ~A5)

Wszystko zapakowane w estetycznym pudełku idealnym do podarowania jako prezent.

Nowoczesne materiały eksploatacyjne

Kupując Smart 3D Pen SL-300A zyskujesz możliwość wykorzystania najszerszej palety materiałów na rynku - żaden inny długopis tego nie umożliwia, ponieważ żaden nie ma tak szerokiego zakresu pracy - od 50°C do 210°C

Poniżej znajdziesz zestawienie najważniejszych typów filamentów, wraz z temperaturą przetwarzania oraz odnośnikami do aukcji Allegro.

Filamenty możesz kupić w innych naszych ofertach - wystarczy, że poniżej opisu tego przedmiotu klikniesz w banner kolekcji "Długopisy 3D i wkłady".

Filament PCL - biodegradowalny, nietoksyczny filament niskotemperaturowy

Najnowocześniejszy ze wszystkich dostępnych wkładów do długopisów 3D.

PCL to nietoksyczny, biodegradowalny polimer, wykorzystywany np. w medycynie do produkcji implantów.

Jego przetwarzanie następuje w jedynie 50-60°C i jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika. Nie można się nim oparzyć, a opary przy przetwarzaniu są nam obojętne.

Z uwagi na niską temperaturę pracy i relatywnie wolniejsze stygnięcie, PCL oferuje unikalne doświadczenie druku. Doskonale nadaje się do druku na macie lub bezpośrednio na innych przedmiotach (np. na kubkach, szkle). Przed całkowitym ostygnięciem PCL pozostaje bardzo plastyczny i spoisty, a po wystygnięciu jest nadal dość elastyczny (w przeciwieństwie np. do kruchego PLA). UWAGA: drukując na porowatych powierzchniach może być bardzo trudny do odklejenia - zalecamy stosowanie maty.

Nadaje się idealnie do trwałego zdobienia innych przedmiotów.

Wkłady PCL dostępne są na naszych aukcjach.

Filament nGEN - nietoksyczny zamiennik dla ABS

nGen to co-polimer stworzony specjalnie z myślą o druku 3D. Wyprodukowany w Holandii, przez firmę colorFabb, materiał przetwarzamy zwykle w temperaturze 230°C - a przy pomocy Smart 3D Pen'a w temp. 190°C.

Posiada właściwości mechaniczne podobne do PLA, przy czym ma ładne błyszczące wykończenie.

nGen jest produktem całkowicie bezpiecznym przy przetwarzaniu, nie posiada sterynów i nie wydziela żadnych oparów przy przetwarzaniu.

nGen przetwarzamy zawsze w tej samej temperaturze co ABS

Wkłady nGen dostępne są na naszych aukcjach 

Inne popularne materiały do druku: PLA i ABS+

SL-300A pozwala oczywiście również na przetwarzanie popularnych materiałów

 • PLA - biodegradowalny materiał przetwarzany zwykle w 190-200°C - a w SL-300(A) w jedynie 160°C. Zwykle przetwarzaniu nie towarzyszą opary. UWAGA: PLA jest wrażliwy na przegrzewania, ustawienie wyższej temperatury niż zalecana spowoduje zbytnie uplastycznienie się materiału i zaczopowanie długopisu.
 • ABS+ - popularny ABS przetwarzany jest zwykle w 220-230°C, a w SL-300(A) w jedynie 190°C. ABS posiada dużą spoistość dzięki czemu jest najpopularniejszym materiałem na rynku, a drukowanie nim w przestrzeni 3D daje dobre efekty. Niestety przetwarzani ABS w wysokiej temperaturze zwykle towarzyszy wydzielanie oparów (w zmiennej ilości, zależnej od temperatury i dostawcy materiału).

Wkłady PLA i ABS+ kupisz na innych naszych aukcjach, 

Inne modele długopisów 3D

Jesteśmy przekonaniu, że model SL-300A to obecnie najlepszy, najnowocześniejszy i najlepiej wykonany długopis na rynku. Jeśli jednak z jakichkolwiek przyczyn nie przypadł Ci do gustu, to na innych naszych aukcjach znajdziesz inne modele długopisów, jak i całą gamę akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Zapraszamy!

Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy pakiet ok. 70 szablonów do samodzielnego wydrukowania. Poza nim, w każdym zestawie znajdują się również już wydrukowane szablony na start.

UWAGA: wszystkie grafiki, zdjęcia i oryginalne opisy są własnością naszej firmy, stanowczo zabraniamy ich kopiowania czy dalszego wykorzystywania. W przypadku nie poszanowania tego zakazu zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne wobec wszystkich osób naruszających nasze prawa.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kraj pochodzenia
Producent Nie

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

[profiler]
Memory usage: real: 23855104, emalloc: 23061280
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem