SUNLU PET-G Carbon Fiber 1.75mm 1kg Black CF
- Wysokiej jakości filament do drukarek 3D, wyprodukowany przez SUNLU. 1kg filamentu PET-G o średnicy 1.75mm nawinięty na rozkładanej szpuli, kompatybilnej z AMS/AMS lite.
Filament na nowej, rozbieralnej szpuli SUNLU.
- Szpula pasuje idealnie do Bambu AMS
- Można ją ponownie wykorzystać do filamentów w formie refill bez szpuli
- W przypadku utylizacji zajmuje mniej miejsca po rozłożeniu
PET-G Carbon Fiber 1,75 mm - niezwykle wytrzymały filament techniczny na bazie PET-G z dodatkiem 10% włókna węglowego. Wysoka wytrzymałość i odporność wydruków przy jednoczesnym ciekawym efekcie wizualnym zmatowionego wykończenia.
Uwaga: filamenty z dodatkiem włókna węglowego wymagają zastosowania specjalnej utwardzanej dyszy. Wydruk na dyszy standardowej spowoduje jej wysokie zużycie i ostatecznie doprowadzi do jej zniszczenia.
Specyfikacja:
- Materiał: PET-G Carbon Fiber
- Średnica: 1,75mm
- Tolerancja wymiarowa: +/-0,02mm
- Krągłość: +/-0.02mm
- Producent: SUNLU
- Waga: 1kg netto (+/- 50g)
- Długość filamentu: 300m
- Rozmiar szpuli:
- średnica: 195mm
- szerokość 55mm
- średnica otworu montażowego 62mm
Właściwości techniczne:
- Bubble: no bubble
- Tension(kgf): 11-14
- Melt Mass Flow Rate: 11-16g/10min (220°C,2.16kg)
- Breaking elongation: 3%
Filament nawinięty na szpuli (rozbieranej, kompatybilnej z AMS oraz AMS Lite), zapakowany próżniowo w worku strunowymz wraz z pochłaniaczem wilgoci.
Zalecenia:
- Temperatura głowicy: 240-250℃ 50 -150mm/s
- Temperatura stołu: 50-60℃- lub w przypadku stołu niepodgrzewanego stosować preparat adhezyjny.
Optymalna temperatura druku zawsze będzie zależeć od konkretnego modelu drukarki, prędkości druku, zastosowanego chłodzenia i innych parametrów. Powyższe dane powinny być traktowane jedynie jako wskazówki.